Stołówka

Na terenie naszej, liczącej ponad 7000 metrów kwadratowych, placówki oświatowej znalazło się również miejsce dla jadalni oferującej uczniom pyszne posiłki na ciepło. Mamy świadomość, że gdy każdego dnia jesteśmy pochłonięci zdobywaniem koniecznych w życiu umiejętności, łatwo zaniedbać dietę, a co za tym idzie – swój organizm. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw temu problemowi, oferując uczniom w ciągu dnia ciepły posiłek w przystępnych cenach. Mamy nadzieję, że pomoże im to w lepszym gospodarowaniu czasem, ponieważ jeśli dbamy o nasz organizm, on z czasem odpłaci nam się lepszą efektywnością i wydajnością swojej pracy.

Pełna opłata abonamentowa za listopad 2022:

ZESTAW OBIADOWY (zupa + drugie danie + kompot): 20 dni  x 15 zł = 300 zł
DRUGIE DANIE + KOMPOT: 20 dni x 14 zł = 280 zł
ZUPA : 20 dni x 6 zł = 120 zł
Obiad w listopadzie obejmuje 20 dni tj. 2-10.11.2022, 14 -30.11.2022

UWAGA!!! 1.11.2022 Stołówka nieczynna (Wszystkich Świętych)
11.11.2022 Stołówka nieczynna ( Święto Niepodległości)

Stołówka przyjmuje wpłaty za dany miesiąc w okienku sali stołówki.
Szczegóły dotyczące sposobu płatności znajdują się poniżej.

Cennik w abonamencie miesięcznym

Zestaw

Zupa

Cennik bez abonamentu miesięcznego