Świetlica

Jako doświadczona placówka edukacyjna mamy świadomość, że transport uczniów do szkoły w określonych godzinach bywa dla rodziców kłopotliwy. Wychodząc naprzeciw temu problemowi postanowiliśmy stworzyć świetlicę dla dzieci z poziomu wczesnoszkolnego (klasy od 1 do 3). Jest to miejsce, w którym nauczyciele i wychowawcy zajmą uczniów zabawą, nauczą nowych i ciekawych treści czy wdrożą do kreatywnych projektów pozalekcyjnych. Poniżej znajdą Państwo dokumentację potrzebną do zapisu dziecka, informacje kontaktowe oraz inne wszelkie niezbędne informacje jak między innymi regulaminy wewnętrzne. Zachęcamy również do zwiedzenia sekcji aktualności aby zobaczyć co ciekawego działo się ostatnio w życiu naszej szkolnej świetlicy.

Kontakt z Świetlicą

ul. Strąkowa 3A, 30-410 Kraków